USB-хаб Canyon CNS-TDS08DG
Відео 1Фото 9 |
Canyon CNS-TDS08DG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon CNS-TDS08DG
Усі ціни 19 →Док-станція Canyon CNS-TDS08DG | 2 699 грн. |
Концентратор Canyon cns-tds08dg | 1 868 грн. |
Canyon Jack 6.35mm - mini Jack 3.5mm M/M cable 3 м grey (CNS-TDS08DG) | 1 859 грн. |
Порт-реплікатор Canyon Docking Station with 8 port, 1*Type C PD100W+2*Type | 1 978 грн. |
Мультипортовая док-станция Canyon CNS-TDS08DG | 2 699 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →