Комутатор Cisco CBS250-8T-E-2G
Cisco CBS250-8T-E-2G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-8T-E-2G
Усі ціни 17 →Cisco CBS250-8T-E-2G | 8 613 грн. |
Cisco CBS250 Smart (CBS250-8T-E-2G-EU) | 9 574 грн. |
Комутатор Cisco CBS250 Smart 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo (CBS250-8T-E-2G | 9 574 грн. |
Cisco CBS250-8T-E-2G-EU — Комутатор керований L3 8xGbE 2xSFP combo 20 Гбіт | 8 304 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Cisco CBS250-8T-E-2G
Ціни на Cisco CBS250-8T-E-2G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-8T-D | від 5 070 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco CBS250-8T-E-2G | від 7 979 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco CBS250-8P-E-2G | від 10 749 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →