Комутатор Cisco CBS250-8T-D
Cisco CBS250-8T-D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-8T-D
Cisco CBS250-8T-D-EU — Комутатор Smart 8x 10/100/1000 | 5 069 грн. |
Коммутатор сетевой Cisco CBS250-8T-D-EU | 5 066 грн. |
Комутатор Cisco CBS250-8T-D-EU | 5 437 грн. |
Модификації Cisco CBS250-8T-D
Ціни на Cisco CBS250-8T-D |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-8T-D | від 5 066 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco CBS250-8T-E-2G | від 7 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Cisco CBS250-8P-E-2G | від 10 776 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →