Комутатор Cisco CBS220-48T-4G
Відео 2 |
Cisco CBS220-48T-4G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS220-48T-4G
Усі ціни 19 →Cisco CBS220-48T-4G-EU | 17 030 грн. |
Мережевий комутатор Cisco CBS220-48T-4G-EU | 18 320 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco CBS220-48T-4G-EU | 17 954 грн. |
Комутатор Cisco CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP (CBS220-48T-4G-EU) | 20 599 грн. |
Комутатор Cisco CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP (CBS220-48T-4G-EU) | 20 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cisco CBS220-48T-4G
Ціни на Cisco CBS220-48T-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS220-8T-E-2G | від 5 090 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco CBS220-8P-E-2G | від 6 303 грн. | 14 пропозицій | ||
Cisco CBS220-16T-2G | від 9 083 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco CBS220-16P-2G | від 12 489 грн. | 21 пропозиція | ||
Cisco CBS220-24T-4G | від 9 416 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco CBS220-24P-4G | від 18 204 грн. | 18 пропозицій | ||
Cisco CBS220-24FP-4G | від 23 990 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco CBS220-48T-4G | від 17 030 грн. | 19 пропозицій | ||
Cisco CBS220-48P-4G | від 31 907 грн. | 22 пропозиції | ||
Cisco CBS220-48FP-4X | від 51 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →