Powerbank ColorWay CW-PB200LPG2BL-PDD
Фото 13 |
ColorWay CW-PB200LPG2BL-PDD |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay CW-PB200LPG2BL-PDD
Усі ціни 7 →Зовнішній акумулятор (Power Bank) ColorWay Full power 20000mAh Blue (CW-PB | 1 385 грн. |
Универсальная мобильная батарея ColorWay Full power 20000mAh Blue (CW-PB20 | 1 171 грн. |
ColorWay CW-PB200LPG2BL-PDD | 1 199 грн. |
ColorWay Colorway 20000mAh Blue (CW-PB200LPG2BL-PDD) Colorway 20000mAh Blu | 1 399 грн. |
Powerbank COLORWAY 20000 mAh Full power Blue (CW-PB200LPG2BL-PDD) | 1 199 грн. |
Зовнішній акумулятор Powerbank ColorWay 20 000 mAh USB QC3.0 + USB-C Blue | 1 109 грн. |
Універсальна батарея ColorWay Power Bank 20 000 mAh Full power 22.5W Blue | 1 199 грн. |