Powerbank ColorWay CW-PB300LPA3BK-PD
Фото 14 |
ColorWay CW-PB300LPA3BK-PD |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay CW-PB300LPA3BK-PD
Усі ціни 6 →ColorWay 30000mAh Black (CW-PB300LPA3BK-PD) 30000mAh Black (CW-PB300LPA3BK | 1 799 грн. |
Powerbank COLORWAY 30000 mAh USB QC3.0 + USB-C PD 22.5W Black (CW-PB300LPA | 2 099 грн. |
Зовнішній акумулятор ColorWay Power Bank 30 000 mAh High-power Black (CW-P | 1 614 грн. |
Універсальна батарея ColorWay 30000 mAh High-power QC3.0 22.5W Black (CW-P | 1 519 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) ColorWay 30000 mAh High-power Black (CW-P | 1 664 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) ColorWay 30000 mAh High-power Black (CW-P | 2 114 грн. |