Powerbank ColorWay CW-PB200LPH3GR-PDD
Фото 19 |
ColorWay CW-PB200LPH3GR-PDD |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay CW-PB200LPH3GR-PDD
Усі ціни 22 →Універсальна мобільна батарея ColorWay 20000mAh Gray (CW-PB200LPH3GR-PDD) | 1 099 грн. |
Батарея універсальна ColorWay CW-PB200LPH3GR-PDD 20000mAh 22.5W Gray | 1 099 грн. |
Батарея універсальна ColorWay 20 000 mAh PD/20W, QC/3.0, USB-C/Micro-USB/L | 1 334 грн. |
ColorWay 20 000 mAh PD/20W, QC/3.0, USB-C/Micro-USB/Lightni CW-PB200LPH3GR | 1 089 грн. |
Универсальная мобильная батарея 20000 mAh, ColorWay, Gray, 22.5W, Quick Ch | 1 090 грн. |
ще 17 пропозицій