Powerbank ColorWay CW-PB300LPC2BK-PD
Фото 6 |
ColorWay CW-PB300LPC2BK-PD |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ColorWay CW-PB300LPC2BK-PD
Усі ціни 19 →Універсальна мобільна батарея ColorWay High-power 2 30000mAh Black (CW-PB3 | 1 399 грн. |
Батарея універсальна ColorWay CW-PB300LPC2BK-PD 30000mAh 22.5W Black | 1 399 грн. |
Универсальная мобильная батарея 30000 mAh, ColorWay, Black, 22.5 Вт, 2xUSB | 1 318 грн. |
Порт.ЗУ ColorWay (CW-PB300LPC2BK-PD) High-power 2 30000mAh PD+QC3.0 22.5W | 1 399 грн. |
ColorWay 30000mAh High-power 2 22.5W Black (CW-PB300LPC2BK-PD) CW-PB300LPC | 1 399 грн. |
ще 14 пропозицій