Матрац Come-for Relax Plus 120х200
Фото 3 | від 3 736 до 8 589 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:23 см |
Модифікації Come-for Relax Plus 14
Характеристики
Come-for Relax Plus 120х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Relax Plus 120х200:
- Чохол - жаккард (64% бавовни) з захисним просоченням «Silverplus» (тканина оброблена іонами срібла)
- Аератори
Де купити Come-for Relax Plus 120х200
Сортувати
Come-for Матрац Relax SPA/СПА Come-for 120x200 | 6 207 грн. |
Матрац Рест/Rest (серія Relax) 120х200 Come-for | 6 598 грн. |
Come-for Матрац Relax Yoga/Йога Come-for 120x200 | 7 001 грн. |
Come-for Матрац Relax Rest/Рест Come-for 120x200 | 5 761 грн. |
Матрац Чілл/Chill (серія Relax) 120х200 Come-for | 7 278 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо