Матрац Come-for Relax Plus 120х190
Фото 3 | від 3 639 до 8 279 грн. Порівняти ціни 14 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:23 см |
Модифікації Come-for Relax Plus 14
Характеристики
Come-for Relax Plus 120х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Relax Plus 120х190:
- Чохол - жаккард (64% бавовни) з захисним просоченням «Silverplus» (тканина оброблена іонами срібла)
- Аератори
Де купити Come-for Relax Plus 120х190
Сортувати
Come-for Матрац Relax SPA/СПА Come-for 120x190 | 5 986 грн. |
Come-For Матрас Релакс Премиум 120x190 | 6 311 грн. |
Матрац Рест/Rest (серія Relax) 120х190 Come-for | 6 381 грн. |
Come-for Матрац Relax Yoga/Йога Come-for 120x190 | 6 734 грн. |
Come-for Матрац Relax Rest/Рест Come-for 120x190 | 5 587 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо