Матрац Come-for Magnum 80x190
від 3 747 до 3 929 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:18 см |
Модифікації Come-for Magnum 14
Характеристики
Come-for Magnum 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Magnum 80x190
Сортувати
Come-for Матрац Notte Магнум Come-for 80х190 | 3 747 грн. |
Матрац Come-for Notte Магнум 80x190 см (2563870801903) | 3 747 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Notte Магнум 80x190 см | 3 747 грн. |
Ортопедичний матрац Come-For Notte Магнум пружинний 80х190 см. | 3 929 грн. |
Закрити
Рекомендуємо