Матрац Come-for Orion 120x190
Відео 1Фото 2 | від 8 990 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:17 см |
Модифікації Come-for Orion 14
Характеристики
Come-for Orion 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Orion 120x190
Come-for Матрац Infinity Orion/Оріон Come-for 120x190 | 8 990 грн. |
Матрац Come-for Orion 120х190 см (2566501201905) | 8 990 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Orion 120x190 см | 8 990 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо