Літня шина Comforser CF2000 215/65 R16 102H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Comforser CF2000 215/65 R16 102H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comforser CF2000 215/65 R16 102H
Усі ціни 6 →Comforser CF2000 215/65 R16 102H XL | 2 808 грн. |
Comforser CF2000 215/65 R16 102H XL 91196 | 2 932 грн. |
Comforser CF2000 (215/65R16 102H) | 2 730 грн. |
Comforser CF2000 215/65 R16 102H XL | 2 782 грн. |
Comforser CF2000 215/65 R16 102H XL | 3 088 грн. |
Шина Comforser CF2000 215/65 R16 102H XL | 3 004 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →