Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Домкрати   /   Intertool

Домкрат Intertool GT0182

Фото - Домкрат Intertool GT0182
Фото 7
Intertool GT0182
Тип
ромбоподібний
Механізм підйому
механічний
Макс. навантаження
1.5 т
Мін. висота підхоплення
90 мм
Макс. висота підйому
370 мм
Вага
2.59 кг
Офіційний сайт
ru.intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool GT0182

Усі ціни 11 →

Домкрат механічний ромбоподібний 1,5т., гумовий упор., 90-370 мм INTERTOOL (GT0182) UA GT0182

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
499 грн.

Домкрат механический ромбовидный Intertool GT0182 1,5т., резиновый упор, 90-370 мм

Назначение Надёжный помощник в дороге и в гараже — ромбический домкрат INTERTOOL GT0182 создан для быстрого и безоп... щеасного подъёма автомобиля. Компактный, простой в использовании и незаменимый в ситуациях, когда важно быстро заменить колесо или провести мелкий ремонт. Прочная конструкция Домкрат выполнен из легированной стали — прочного и износостойкого материала, который
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
391 грн.

Домкрат автомобільний гвинтовий Intertool GT0182 1.5т x 90-370мм ромбоподібний

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
673 грн.

Домкрат механічний Intertool 1.5т x 90-370мм ромбоподібний (GT0182)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
910 грн.

Домкрат автомобільний гвинтовий Intertool GT0182 1.5т x 90-370мм ромбоподібний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Verdeluxe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
688 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Intertool GT0182