Літня шина Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H
Усі ціни 27 →Шина Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H | 2 472 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H | 2 573 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H | 2 813 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (215/65R16 98H) | 2 554 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 215/65 R16 98H 1001045278 | 2 597 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →