Домкрат Intertool GT0029
Відео 1Фото 4 |
Intertool GT0029 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GT0029
Усі ціни 13 →Гидравлический домкрат Intertool GT0029 | 2 287 грн. |
Домкрат столбик одноштоковый 30т INTERTOOL GT0029 | 2 499 грн. |
Домкрат INTERTOOL GT0029 | 1 940 грн. |
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 30 т INTERTOOL GT0029 | 2 499 грн. |
Intertool Домкрат бутылочный Intertool одноштоковый 30т (GT0029) | 2 199 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →