Термос Con Brio CB-367 0.35 л
320 грн. Купити! Термос CON BRIO CB-367 0.35 л ЗеленийМаркетплейс: Rozetka.ua NeZivayЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Con Brio CB-367 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-367
Ціни на Con Brio CB-367 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-367 0.35 л | від 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-368 0.5 л | від 306 грн. | 3 пропозиції | ||
Con Brio CB-369 0.75 л | від 330 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-370 1 л | від 379 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →