Термос Maestro MR1640-50 0.5 л
Фото 4 |
Maestro MR1640-50 0.35 л0.5 л |
|
Не використовувати воду >45°C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1640-50 0.5 л
Усі ціни 17 →Maestro MR-1640-50-GREEN | 325 грн. |
Термокружка 500 мл MAESTRO MR-1640-50 | 521 грн. |
Maestro MR-1640-50-PURPLE | 382 грн. |
Дитячий термос з силіконовою трубочкою Maestro Зелений MR-1640-50 | 370 грн. |
Дитячий термос із силіконовою трубочкою Maestro MR-1640-50-GREEN | 370 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Maestro MR1640-50
Ціни на Maestro MR1640-50 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1640-35 0.35 л | від 305 грн. | 14 пропозицій | ||
Maestro MR1640-50 0.5 л | від 325 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →