Термос Con Brio CB-370 1 л
Con Brio CB-370 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-370 1 л
Усі ціни 15 →Термос Con Brio 1 л 370-CB | 472 грн. |
Термос Con Brio CB-370 (1 л.) | 395 грн. |
Термос Con Brio CB-370 CB-370 camouflage | 379 грн. |
Con Brio СВ-370 | 728 грн. |
Термос CON BRIO 1л СВ-370 маскувальний | 722 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості термоса Con Brio CB-370:
- Антиковзаюче покриття термоса
Модификації Con Brio CB-370
Ціни на Con Brio CB-370 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-367 0.35 л | від 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-368 0.5 л | від 306 грн. | 3 пропозиції | ||
Con Brio CB-369 0.75 л | від 330 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-370 1 л | від 379 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →