Термос Maestro MR1640-35 0.35 л
Фото 5 |
Maestro MR1640-35 0.35 л0.5 л |
|
Не використовувати воду >45°C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1640-35 0.35 л
Усі ціни 13 →Maestro MR-1640-35-GREEN | 305 грн. |
Термокухоль дитячий Maestro MR-1640-35 350 мл | 460 грн. |
Maestro MR-1640-35-PURPLE | 359 грн. |
Термос Maestro MR-1640-35 350 мл Білий/ Зелений | 430 грн. |
Термокружка, 350мл Maestro Фіолетовий MR-1640-35 | 348 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Maestro MR1640-35
Ціни на Maestro MR1640-35 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1640-35 0.35 л | від 305 грн. | 14 пропозицій | ||
Maestro MR1640-50 0.5 л | від 325 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →