Парова швабра Concept Perfect Clean CP2000
Відео 1Фото 6 |
Concept Perfect Clean CP2000 |
|
Ручна парова швабра-трансформер для очищення та гігієнічної обробки твердих поверхонь. Складається з модуля швабри та ручного знімного парового очищувача, який може використовуватися окремо. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021, призначений для періодичного побутового застосування. Прибирання із застосуванням цього пристрою забезпечує не тільки чистоту, а й гарну гігієнічність.
Комплектується насадкою для підлоги, круглою та звичайною щітками, кутовою насадкою, точковим соплом, тканинною насадкою, шлангом для обробки важкодоступних місць та пристосуванням для обробки вікон. Парова швабра Concept Perfect Clean CP2000 може працювати на будь-якій підлозі (керамічна плитка, натуральний або штучний камінь, паркет, ламінат, лінолеум, плитка). У режимі ручного парового очищувача з її допомогою можна освіжити тканину та видалити плями з м'яких поверхонь, включаючи меблі, одяг, штори та навіть дитячі іграшки. Незалежно від типу поверхні гаряча пара знищує не менше 99,9% вірусів, бактерій, грибків та плісняви. А ретельна обробка м'яких меблів дозволить позбутися пилових кліщів. Завдяки продуктивному нагрівачеві виходить на робочий режим лише за 30 сек.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Concept 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Concept.
Купити Concept Perfect Clean CP2000
Усі ціни 12 →Пароочисник Concept Perfect Clean CP2000 | 4 620 грн. |
Парова швабра Concept CP2000 2 в 1 Perfect Clean | 4 099 грн. |
Паровая швабра Concept Perfect Clean CP2000 | 4 543 грн. |
Парова швабра Concept CP2000 2 в 1 Perfect Clean | 5 009 грн. |
Парова швабра Concept Perfect Clean CP2000 | 4 537 грн. |