Вантажна шина Continental HDW2 Scandinavia 295/60 R22.5 150L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental HDW2 Scandinavia 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental HDW2 Scandinavia 295/60 R22.5 150L
CONTINENTAL HDW2 SCANDINAVIA 295/60R22,5 150L | 28 840 грн. |
CONTINENTAL HDW2 SCANDINAVIA 295/60R22,5 150L | 30 282 грн. |
Continental Hdw2 Scandinavia 295/60R22,5 150/147L | 29 960 грн. |
Continental Hdw2 Scandinavia 295/60R22,5 150/147L | 31 458 грн. |
Модификації Continental HDW2 Scandinavia 295/60 R22.5 150L
Ціни на Continental HDW2 Scandinavia 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Continental HDW2 Scandinavia 295/60 R22.5 150L | від 28 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental HDW2 Scandinavia 315/60 R22.5 152L | від 30 160 грн. | 2 пропозиції |