Вантажна шина Continental Conti CrossTrac HD3 13 R22.5 156K
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti CrossTrac HD3 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti CrossTrac HD3 13 R22.5 156K
Усі ціни 13 →Continental Conti CrossTrac HD3 (ведущая) 13 R22.5 156/150K PR18 | 17 589 грн. |
Continental Conti CrossTrac HD3 (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 18PR "3P | 17 305 грн. |
CONTINENTAL CROSSTRAC HD3 13/80 R22.5 156/150K | 16 843 грн. |
CONTINENTAL Вантажна шина CONTINENTAL Conti CrossTrac HD3 (ведуча) 13.00R2 | 17 191 грн. |
Continental Conti CrossTrac HD3 (ведущая) 13 R22.5 156/150K PR18 | 17 783 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди