Тепловий насос Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP4.0SIRK3 4 кВт 1ф (230 В)
Товар застарів 145 620 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 4; Макс. потужність охолодження: 3.8; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 0.78; Потужність споживання (охолодження): 0.82 |
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP4.0SIRK3 4 кВт 1ф (230 В) |
|
Двоступеневий роторний компресор. При активації догрівального Тена температура теплоносія може прогріватися до 80 °С.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP4.0SIRK3
Ціни на Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP4.0SIRK3 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP6.0SIRK3 6 кВт 1ф (230 В) | від 208 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP8.0SIRK3 8 кВт 1ф (230 В) | від 240 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP12SIRK3 12 кВт 1ф (230 В) | від 196 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP12SIRM3 12 кВт 3ф (400 В) | від 261 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP14SIRK3 14 кВт 1ф (230 В) | від 264 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP14SIRM3 14 кВт 3ф (400 В) | від 271 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP16SIRK3 15 кВт 1ф (230 В) | від 272 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP16SIRM3 15 кВт 3ф (400 В) | від 273 600 грн. | 3 пропозиції |