Тепловий насос Cooper&Hunter CH-HP11UIMPNK 11 кВт
Cooper&Hunter CH-HP11UIMPNK 11 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-HP11UIMPNK 11 кВт
Тепловой насос Cooper&Hunter Evipower CH-HP11UIMPNK | 172 000 грн. |
Зовнішній блок теплового насосу Cooper&Hunter CH-HP11UIMPNK 251120221338 | 173 160 грн. |
Тепловий насос Cooper&Hunter Evipower CH-HP11UIMPNK | 172 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →