Тепловий насос Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP08UIMPRK-P 8 кВт
Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP08UIMPRK-P 8 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP08UIMPRK-P
Ціни на Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP08UIMPRK-P |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP08UIMPRK-P 8 кВт | від 196 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP12UIMPRM-P 12 кВт | від 226 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Evipower Premium CH-HP23UIMPRM-P 23 кВт | від 258 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →