Вантажна шина Copartner CP989 295/60 R22.5 150M
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Copartner CP989 295/60 R22.5 150M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Copartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Copartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Copartner CP989 295/60 R22.5 150M
Copartner CP989 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147M PR18 | 8 178 грн. |
Copartner CP989 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147M 18PR | 8 252 грн. |
Copartner CP989 рульова рульова (295/60R22,5 150/147M) 377432 | 8 062 грн. |
Шина Copartner CP989 (рульова) 295/60 R22.5 150/147M PR18 | 8 999 грн. |