Пила CORMAK BS712SW 400V
Відео 1Фото 8 |
CORMAK BS712SW 400V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CORMAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CORMAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CORMAK BS712SW 400V
Стрічкова пила CORMAK BS 712 SW (20мм) BS712SW(20)/400V | 82 960 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712 SW (20 мм) 400V BS712SW(20)/400V | 98 280 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712SW (20мм)+Кешбек от магазина BS712SW(20)/400V | 82 960 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712SW (20мм) BS712SW(20)/400V | 82 960 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712SW (20мм) BS712SW(20)/400V | 82 960 грн. |
Відеоогляди
Модификації CORMAK BS712SW 400V
Ціни на CORMAK BS712SW 400V |
---|---|---|---|---|
CORMAK BS712SW 230V | від 82 960 грн. | 4 пропозиції | ||
CORMAK BS712SW 400V | від 82 960 грн. | 5 пропозицій | ||
CORMAK BS712SW 27 400V | від 80 820 грн. | 9 пропозицій |