Пила HOLZMANN BS 210 TOP 400V
Відео 1Фото 5 |
HOLZMANN BS 210 TOP 400V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN BS 210 TOP 400V
Усі ціни 7 →Стрічкова пила по металу Holzmann BS 210TOP BS210TOP400V | 87 940 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 210 TOP BS210TOP400V | 109 230 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 210TOP+Кешбек от магазина BS210TOP40 | 87 940 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 210TOP BS210TOP400V | 87 940 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 210TOP | 95 150 грн. |
Holzmann Bs 210Top | 109 183 грн. |
Ленточная пила по металлу Holzmann BS 210TOP BS210TOP400V | 87 940 грн. |
Відеоогляди