Пила CORMAK BS712SW 27 400V
Відео 1Фото 8 |
CORMAK BS712SW 27 400V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CORMAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CORMAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CORMAK BS712SW 27 400V
Усі ціни 8 →Ленточная пила CORMAK BS 712SW (27мм) BS712SW(27)/400V | 95 870 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712SW (27мм)+Кешбек от магазина BS712SW(27)/400V | 80 820 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712SW (27мм) BS712SW(27)/400V | 80 820 грн. |
Ленточная пила CORMAK BS 712SW (20мм) | 91 730 грн. |
Стрічкова пила Cormak BS 712SW 20мм | 82 960 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації CORMAK BS712SW 27 400V
Ціни на CORMAK BS712SW 27 400V |
---|---|---|---|---|
CORMAK BS712SW 230V | від 82 960 грн. | 4 пропозиції | ||
CORMAK BS712SW 400V | від 82 960 грн. | 5 пропозицій | ||
CORMAK BS712SW 27 400V | від 80 820 грн. | 9 пропозицій |