Creative Sound BlasterX H6 (70GH039000000)
Відео 15Фото 14 |
Creative Sound BlasterX H6 |
|
Мультиплатформенні накладні ігрові навушники закритого типу з кабельним підключенням, міцним оголів'ям, підтримкою віртуалізації багатоканального просторового звучання і керованої LED-підсвічуванням Aurora Reactive. Комплектуються двома кабелями: звичайним аналоговим (1,5 м) з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm і двометровим USB. Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії 2019-го року, орієнтований на користувачів, яким необхідно багатоплатформовий пристрій, сумісний з максимально широким асортиментом актуальних ігрових систем.
Навушники Creative Sound BlasterX H6 без проблем працюють з ПК, ноутбуків, комп'ютерів Apple Mac, смартфонами, ігровими консолями Sony PlayStation, Nintendo Switch і Xbox. Міцна і надійна конструкція з пружним оголів'ям і м'якими дихаючими амбушурами охоплюючого типу гарантують надійну фіксацію і утримання пристрою на голові користувача без дискомфортного надлишкового тиску. Якісні 50-мм динаміки випромінювачі з помірним імпедансним опором забезпечують ефектний звук з вираженим басовим акцентом. Функція Ambient Monitoring дозволяє включати режим акустичної прозорості (Talk through) і взаємодіяти з оточенням, не знімаючи гарнітуру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Купити Creative Sound BlasterX H6
Усі ціни 6 →Комп'ютерна гарнітура Creative BlasterX H6 (70GH039000000) 70GH039000000 | 1 401 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Creative Sound BlasterX H6 | 3 891 грн. |
Компьютерная гарнитура Creative BlasterX H6 (70GH039000000) 70GH039000000 | 1 397 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Creative BlasterX H6 (70GH039000000) | 1 802 грн. |
Компьютерная гарнитура Creative BlasterX H6 (70GH039000000) | 1 391 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Creative BlasterX H6 (70GH039000000) | 1 391 грн. |
0 1 2 1 |
Вже гарна модель. Своїх шрошей однозначно коштують. Користуюсь вже 4 роки. Працюють ідеально. Чудовий звк, дуже гнучке налаштування у фірмовому застосунку, приємна підсвідка, чудово сидять на голові - вуха не болять навіть при тривалому використанні, прозрачний режим та відключення мікрофону вмикаються/виключаються кнопками на навушниках. Почали облазити амбюшури та оголів'я, але враховуючи що навушникам 4 роки – не критично. Алексей Койдан: користуюся Creative Sound BlasterX H6 більше року |
Не чекав такого від колись улюбленого Creative. Хороший звук та зручність Вже на другий день використання по кабелю USB навушники почали відвалюватися при найменшому повороті голови. Причиною тому кволе з'єднання micro-USB, що хитається, в лівій чаші.
Кабель, швидше за все, потрібно міняти на нормальний. Ну і рано чи пізно гніздо розійдеться ще сильніше та стане непридатним для використання. Сумний шумодав мікрофона. Я так і не зміг його налаштувати. Співрозмовник постійно чує якісь синтетичні спотворення та відлуння. Може це брак, але використовувати як гарнітуру неможливо. Більше схоже на проблему драйвера. Roman: користуюся Creative Sound BlasterX H6 менше місяця |
Можна купити якщо по знижці, застаріла модель, повно провідних вух краще... Працюють що по 3,5 мм/USB, тканинні амбушюри, звук за якістю трохи вище середнього, у них перевага в ігри ніж у музику, але це не означає, що вони не звучать :), під ці навушники бажано окрема звукова карта (Creative SB Fx ) є RGB та непогане програмне забезпечення. Начебто сидять на голові нормально Не сподобалася їхня вага, могли б зробити і легше, застаріла модель, для них бажано окрема звукова карта під 3,5мм, більше мінусів просто не знайшов Максим Pirogkoff: користуюся Creative Sound BlasterX H6 менше місяця |