Asus ROG Strix Go Core
Відео 13Фото 16 |
Asus ROG Strix Go Core |
|
Накладні повнорозмірні ігрові навушники, випущені на ринок в рамках прославленої геймерської серії девайсів ROG Strix від Asus в 2021 р.це накладні моделі типу Over-Ear, які можуть похвалитися зручною посадкою, мінімальною вагою (252 г) і складною конструкцією. Модель адаптована для використання з ігровими консолями, але може також послужити відмінним рішенням для ПК, ноутбука, смартфона та ін незважаючи на геймерське позиціонування, має досить класичний дизайн, позбавлений яскравих вставок або навіть строкатою підсвічування.
Є високоякісний знімний мікрофон на дужці з сертифікацією Discord і TeamSpeak, який дозволить спілкуватися з товаришами по команді в багатокористувацьких змаганнях. В основі навушників Asus ROG Strix Go Core знаходяться 40-міліметрові динамічні драйвера Essence з герметичними акустичними камерами, які підтримують формат звучання Hi-Res. Виробником заявлена також підтримка розширеного частотного діапазону - від 20 Гц до 40 кГц. На одній з чашок знаходяться кнопки, що дозволяють управляти параметрами роботи пристрою, в тому числі змінювати рівень гучності, активувати і деактивувати мікрофон. Підключення до джерела сигналу виключно дротове - за допомогою інтерфейсу mini-Jack (3.5 мм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Strix Go Core
Усі ціни 89 →Asus ROG Strix Go Core (90YH02R1-B1UA00) Black 90YH02R1-B1UA00 | 3 799 грн. |
Навушники ASUS ROG Strix Go Core 3.5mm Black (90YH02R1-B1UA00) 90YH02R1-B1 | 3 799 грн. |
Ігрова гарнітура ASUS ROG Strix Go Core 3.5mm Black (90YH02R1-B1UA00) | 3 799 грн. |
Навушники ASUS ROG Strix Go Core 3.5mm Black | 3 799 грн. |
Ігрові навушники Asus Rog Strix Go Core 3.5mm Black 90YH02R1-B1UA00 | 3 799 грн. |
Купував на OLX за 1500 і за ці гроші можна брати ці навушники, але 2400 віддавати за них не бажано. Навушники зроблені під користувачів Discord Дуже якісне складання
Надійний кабель Дуже зручні і вуха не втомлюються навіть якщо цілий день у них сидіти Регулятор гучності розташований ззаду і не заважає Чистий та чіткий звук Досить слабкі баси навіть на зовнішній звуковій карті Asus rog thunder FX Влад Глуський: користуюся Asus ROG Strix Go Core кілька місяців |