Навушники
Skullcandy SLYR Pro
Відео 7Фото 17 |
Skullcandy SLYR Pro |
|
Мультиплатформна підтримка, мікрофон з шумом придушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skullcandy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skullcandy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skullcandy SLYR Pro
Ігрова гарнітура Skullcandy SLYR Pro Wired Black (S6SPY-P003) | 3 499 грн. |
Компьютерная гарнитура SkullCandy Slyr Pro Blue Digi-Hype | 3 502 грн. |
Навушники Skullcandy Slyr Pro Wired Black (S6SPY-P003) | 4 099 грн. |
Наушники с микрофоном SkullCandy Slyr Pro Wired Black (S6SPY-P003) | 3 502 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →