GPS-навігатор Cyclone ND 760 AND
Cyclone ND 760 AND
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:7 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Живлення:акумулятор 1200 мАгод
Всі характеристики
Характеристики ND 760 AND
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone ND 760 AND
Усі ціни 7 →Навігатор Cyclone ND 760 AND | 5 299 грн. |
GPS навігатор Cyclone ND 760 Android | 5 299 грн. |
Портативний навігатор CYCLONE ND 760 AND | 5 299 грн. |
GPS навігатор CYCLONE ND 760 AND | 5 849 грн. |
GPS-навігатор Cyclone ND 760 AND | 5 299 грн. |
GPS навігатор Cyclone ND 760 AND | 6 094 грн. |
GPS Навігатор 7" CYCLONE ND 760 AND | 5 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →