GPS-навігатор Cyclone ND 710
Cyclone ND 710
2020 ріквеликий екран
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:7 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:8 ГБ
Інтерфейси:Bluetooth
Живлення:акумулятор 950 мАгод
Всі характеристики
Характеристики ND 710
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone ND 710
Усі ціни 7 →Навігатор Cyclone ND 710 | 3 949 грн. |
GPS навігатор Cyclone ND 710 | 3 949 грн. |
Портативний навігатор CYCLONE ND 710 | 3 999 грн. |
Навігатор GPS 7-дюйм. (Cyclone) ND 710 ND 710 | 4 683 грн. |
GPS-навігатор Cyclone ND 710 | 3 949 грн. |
GPS навігатор Cyclone ND 710 | 4 541 грн. |
GPS Навiгатор 7" Cyclone ND 710 | 3 940 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →