GPS-навігатор TomTom GO Camper (1PL6.002.20)
Відео 16Фото 9 |
TomTom GO Camper
Тип:для кемперів
Діагональ екрану:6 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Вага:262 г
Відображення повідомлень зі смартфона на дисплеї навігатора, підтримка дзвінків в режимі гучного зв'язку. Попередження про камери контролю швидкості. Підтримка голосових помічників Siri і Googlt Assistant.
Адреси для кемпінгу та автотуризму від спільноти в пам'яті пристрою. Прокладання маршрутів для авто-будинків. Фільтр для пошуку підходящого вам кемпінгу.
Всі характеристики
Характеристики GO Camper
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TomTom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TomTom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TomTom GO Camper
Усі ціни 6 →GPS-навігатор багатоцільовий TomTom Go Camper World Connected (Lifetime Up | 15 519 грн. |
TomTom GO Camper World (1PL6.002.20) | 14 320 грн. |
TomTom GO Camper World (1PL6.002.20) | 14 678 грн. |
TomTom GO Camper World (1PL6.002.20) | 15 036 грн. |
GPS-навігатор багатоцільовий TomTom Go Camper World Connected (Lifetime Up | 15 509 грн. |
GPS-навигатор многоцелевой TomTom Go Camper World Connected (Lifetime Upda | 15 515 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →