Поверхневий насос DAB Pumps K 70/400 T
Очікується у продажу 117 780 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 30000; Макс. напір (м): 86; Потужність двигуна (Вт): 9200; Клас захисту (IP): 44; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: пластик; Габарити (мм): 340x270x636; Вага (кг): 75; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps K 70/400 T:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Оснащений манометром, реле тиску, кабелем живлення з вилкою
Модификації DAB Pumps K 70/400 T
Ціни на DAB Pumps K 70/400 T |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps K 55/200 T | від 30 838 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 11/500 T | від 26 349 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 18/500 T | від 34 647 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 28/500 T | від 31 566 грн. | 3 пропозиції |