Поверхневий насос DAB Pumps KVC 45-80
28 208 грн. Купити! Багатоступеневий відцентровий насос DAB KVCX 45/80 MМаркетплейс: Rozetka.ua V and TЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
DAB Pumps KVC 45-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps KVC 45-80:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом Т оснащені трифазним двигуном
- У моделях з маркуванням KVCX патрубки розташовані лінійно
Модификації DAB Pumps KVC 45-80
Ціни на DAB Pumps KVC 45-80 |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps KVC 30-50 | від 20 543 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps KVC 75-50 | від 28 733 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps KVC 30-80 | від 22 013 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps KVC 40-80 | від 23 063 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps KVC 45-80 | від 28 208 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps KVC 55-80 | від 29 153 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps KVC 65-80 | від 28 706 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KVC 35-120 | від 22 515 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KVC 45-120 | від 27 997 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KVC 60-120 | від 30 769 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KVC 70-120 | від 32 648 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KVC 85-120 | від 34 311 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →