Фільтр-подовжувач Defender ES Lite (99487)
Defender ES Lite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender ES Lite
Усі ціни 19 →Defender Defender ES Lite | 169 грн. |
Фильтр питания Defender ES Lite 1.8 м, 4 розетки Серый (99487) 99487 | 169 грн. |
Defender ES Lite 99487 | 168 грн. |
Defender 99487 | 175 грн. |
Defender ES Lite 1.8 м, 4 розетки Grey (99487) ESLite1.8м,4розеткиGrey(994 | 169 грн. |
ще 14 пропозицій
Корисно знати
Максимально поглинається енергія — це величина максимально поглинається енергії імпульсу, яку може розсіяти варистор у вигляді тепла без загрози руйнування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →