Подовжувач Defender S318 (99233)
Фото 5 |
Defender S318 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender S318
Усі ціни 11 →Defender (99233)S318 1.8 m 3 роз switch White 99233 | 179 грн. |
Мережевий фільтр 1.8м Defender S318, Вимикач, 3 розетки, з заземленням (99 | 176 грн. |
Defender S318 1.8 m White (992330) 992330 | 229 грн. |
Defender 99233DEFENDER | 179 грн. |
Мережевий фільтр Defender S318 White (992330) 992330 | 179 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Defender S318
Ціни на Defender S318 |
---|---|---|---|---|
Defender S318 | від 149 грн. | 11 пропозицій | ||
Defender S330 | від 169 грн. | 10 пропозицій | ||
Defender S350 | від 199 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →