Фільтр-подовжувач Defender DFS 151
Відео 1Фото 3 |
Defender DFS 151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender DFS 151
Усі ціни 42 →Defender DFS 151, 1.8 m (99489) white | 239 грн. |
Фильтр питания Defender DFS 151 1.8 м, 6 розеток Белый (99489) 99489 | 380 грн. |
Defender 1.8m DFS 151 6 sockets 99494 | 199 грн. |
Defender DFS 151 Black 1.8m 6 розетки (994940) 994940 | 309 грн. |
Defender 99494DEFENDER | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Defender DFS 151
Ціни на Defender DFS 151 |
---|---|---|---|---|
Defender DFS 151 | від 195 грн. | 42 пропозиції | ||
Defender DFS 153 | від 233 грн. | 32 пропозиції | ||
Defender DFS 155 | від 275 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →