Фільтр-подовжувач Defender DFS 155
Відео 1Фото 3 |
Defender DFS 155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender DFS 155
Усі ціни 16 →Power filtr 5,0м Defender DFS 155, черный, 6 розеток, с выключателем 99496 | 446 грн. |
Defender DFS 155 5,0м 6 р Black 99496 | 275 грн. |
Defender DFS 155 994960 | 349 грн. |
Defender 99496 | 275 грн. |
Мережевий фільтр Defender DFS 155 White (994930) 994930 | 275 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Defender DFS 155
Ціни на Defender DFS 155 |
---|---|---|---|---|
Defender DFS 151 | від 195 грн. | 42 пропозиції | ||
Defender DFS 153 | від 233 грн. | 32 пропозиції | ||
Defender DFS 155 | від 275 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →