Жорсткий диск Dell SAS 10K 400-AUVR 2.4 ТБ AUVR
Dell 400-AUVR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SAS 10K 400-AUVR 2.4 ТБ AUVR
Накопичувач на жорстких магнітних дисках Dell 2.4TB 10K SAS 12Gbps 512e 2. | 18 127 грн. |
Dell 2,4TB 10K rpm SAS 512e 2,5" Hot-plug 3,5" HYB CARR (400-AUVR) | 16 800 грн. |
Dell 2,4TB 10K rpm SAS 512e 2,5" Hot-plug 3,5" HYB CARR (400-AUVR) | 17 220 грн. |
Dell 2,4TB 10K rpm SAS 512e 2,5" Hot-plug 3,5" HYB CARR (400-AUVR) | 17 640 грн. |
Модификації Dell SAS 10K 400-AUVR
Ціни на Dell SAS 10K 400-AUVR |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 10K 400-BEGI 960 ГБ BEGI | від 18 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-AJPI 1.2 ТБ AJPI | від 12 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-AUVR 2.4 ТБ AUVR | від 16 800 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →