Жорсткий диск Dell SAS 10K 400-BEGI 960 ГБ BEGI
Dell 400-BEGI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SAS 10K 400-BEGI 960 ГБ BEGI
Dell 2,5" 2400GB 10000 RPM (400BEGI) | 18 520 грн. |
Dell 2,5" 2400GB 10000 RPM (400BEGI) | 18 983 грн. |
Dell 2,5" 2400GB 10000 RPM (400BEGI) | 19 446 грн. |
Модификації Dell SAS 10K 400-BEGI
Ціни на Dell SAS 10K 400-BEGI |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 10K 400-BEGI 960 ГБ BEGI | від 18 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-AJPI 1.2 ТБ AJPI | від 12 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-AUVR 2.4 ТБ AUVR | від 16 800 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо