SSD Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 ТБ
Відео 1Фото 3 |
Patriot Memory P400LP1KGM28H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 ТБ
Усі ціни 64 →Patriot P400 Lite 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P400LP1KGM28H) P400LP1KGM2 | 2 609 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Patriot (P400LP1KGM28H) | 3 520 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Patriot P400 Lite M.2 2280 PCIe NVMe 4.0 x4 TLC (P400L | 2 657 грн. |
SSD диск Patriot P400 Lite 1TB (P400LP1KGM28H) P400LP1KGM28H | 2 706 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P400 Lite 1 TB (P400LP1KGM28H) | 3 543 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H
Ціни на Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P400 Lite P400LP250GM28H 250 ГБ | від 1 128 грн. | 52 пропозиції | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP500GM28H 500 ГБ | від 1 599 грн. | 48 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP1KGM28H 1 ТБ | від 2 609 грн. | 66 пропозицій | ||
Patriot Memory P400 Lite P400LP2KGM28H 2 ТБ | від 4 783 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →