SSD Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ
Відео 16Фото 2 |
Transcend TS256GSSD230S |
|
Продуктивний внутрішній SSD-накопичувач об'ємом 256 Гб з якісною пам'яттю 3D ТLC NAND і інтерфейсом підключення SATA 3. Виконаний в корпусі форм-фактора 2,5" товщиною всього 7 мм Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для інсталяції в персональні комп'ютери, ноутбуки, міні-ПК і HTPC-системи. Апаратною основою цієї моделі став чотириканальний контролер SMI SM2258 з 256 Мб DRAM-буфером на базі LDDR3-1600.
32-шарова флеш-пам'ять 384-Гбіт TLC 3D NAND від Micron демонструє гідний ресурс гарантованої запису і помірне енергоспоживання. SSD-накопичувач SSD Transcend 230S TS256GSSD230S підтримує технології NCQ, TRIM, S. M. A. R. T-моніторинг і забезпечує високошвидкісне SLC-кешування запису з підвищеним об'ємом буфера, якого цілком достатньо для абсолютної більшості сценаріїв побутового та професійного використання. Пристрій показує пристойну швидкість читання/запису 560/520 Мбайт/с, що гарантує вражаюче швидке завантаження операційної системи, браузерів з безліччю відкритих вікон, ресурсномістких додатків і різних ігор. Виробником декларується вражаючий ресурс запису в 182 Тб. Це дозволяє щодня записувати по 48 Гб даних протягом 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ
Усі ціни 18 →Накопитель SSD 2.5" 256GB Transcend (TS256GSSD230S) | 1 682 грн. |
Transcend 2.5" 256GB TS256GSSD230S | 1 509 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 256GB Transcend (TS256GSSD230S) | 1 767 грн. |
SSD накопитель Transcend SSD230S 256 GB (TS256GSSD230S) TS256GSSD230S | 1 409 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 256GB Transcend (TS256GSSD230S) TS256GSSD230S | 1 459 грн. |
Модификації Transcend SSD230S TS256GSSD230S
Ціни на Transcend SSD230S TS256GSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ | від 1 391 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ | від 1 398 грн. | 18 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ | від 2 006 грн. | 42 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ | від 3 292 грн. | 22 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ | від 6 158 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 ТБ | від 10 040 грн. | 14 пропозицій |