Душова система Devit Katarina 37520148
Фото 3 |
Devit Katarina 37520148 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Katarina 37520148
Усі ціни 6 →Душова система Devit Katarina Білий / хром 37520148W | 28 413 грн. |
Душова система Devit Katarina 37520148 | 15 600 грн. |
Душевая система Devit Katarina Белый/хром 37520148W | 16 400 грн. |
Душевая система DEVIT KATARINA (37520148) 276991 | 15 600 грн. |
Душова система Devit Katarina Хром 37520148 | 15 600 грн. |
Душевая система Devit Katarina Хром 37520148 | 15 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →