Душовий набір Devit Acqua 851155B
Відео 1Фото 2 |
Devit Acqua 851155B |
|
Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Acqua 851155B
Усі ціни 7 →Лійка з тримачем Devit Acqua чорний матовий 851155B | 1 629 грн. |
Душовий гарнітур Devit Acqua (колір - чорний матовий), 1 вид струменя 8511 | 1 459 грн. |
Душовий набір DEVIT ACQUA із ручною лійкою та тримачем без шлангу чорний 8 | 1 629 грн. |
Душовий гарнітур Devit Acqua (851155B / 851140В) | 1 629 грн. |
Лейка с держателем Devit Acqua черный матовый 851155B | 1 629 грн. |
Душовий гарнітур DEVIT ACQUA 851155B | 1 629 грн. |
Душовий набір DEVIT ACQUA із ручною лійкою та тримачем без шлангу чорний 8 | 1 629 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →