Змішувач Devit Katarina 37511148
Відео 4Фото 3 |
Devit Katarina 37511148 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Katarina 37511148
Усі ціни 22 →Змішувач для раковини Devit 37511148 | 7 776 грн. |
Змішувач для раковини DEVIT KATARINA білий-хром (37511148W) 37511148W | 8 316 грн. |
Devit Devit Katarina 37511148 456449 | 7 932 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний DEVIT Katarina хром латунь 37511148 | 7 931 грн. |
Змішувач для раковини DEVIT KATARINA (37511148) 37511148 | 7 932 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →