Душовий набір Devit Art 15012140B
Відео 1Фото 2 |
Devit Art 15012140B |
|
Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Art 15012140B
Усі ціни 11 →Ручний душ Devit Art чорний матовий 15012140B | 9 029 грн. |
Душовий гарнітур Devit Art (колір - чорний матовий), 1 вид струменя 150121 | 8 859 грн. |
Душовий набір DEVIT ART із ручною лійкою та шлангом з тримачем чорний 1501 | 9 029 грн. |
Душевой набор Devit ART (15012140B) 200588 | 8 859 грн. |
Душовий гарнітур Devit ART чорний матовий (15012140B) 15012140B | 9 029 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →